Fejohet vajza e aktorit Paul Walker

Vajza e aktorit të ndjerë, ka njoftuar se është fejuar me Louis Thornton-Allan.

Në një klip të shpërndarë në Instagram të hënën, vendasja e Kalifornisë, 22 vjeçe, u ndriçua teksa tregoi unazën e saj të diamantit teksa pushonte mes një sesioni noti gjatë ditës, transmeton lajmi.net.

Modelja, e cila veshi një kostum banje të bardhë dhe nuk mund të ndalonte së buzëqeshuri teksa shkëlqeu në kamerë, duke e mbishkruar postimin me katër forma zemre.

Në llogarinë e tij, Louis ndau fotografi të shumta të një ekskursioni në shkretëtirë që çifti bëri gjatë fundjavës dhe gjithashtu ripostoi klipin që ndizte unazën e Meadow.Video Player00:0000:08

Çifti konfirmoi se ishin takuar muajin e kaluar, pasi u zyrtarizuan në Instagram me një sy gjumë komod, me Louisin që e quajti Meadow ‘mikun e tij më të mirë’.

Në foton e dashur, Louis dhe Meadow mund të shiheshin duke parë në sytë e njëri-tjetrit ndërsa ishin ulur jashtë.

Louis, po studion aktrim në shkollën prestigjioze Stella Adler në New York City dhe kohët e fundit luajti në një videoklip për këngën Vintage të Blu DeTiger.

Disa nga miqtë e modeles përmbytën pjesën e komenteve të postimit të saj në Instagram me urime dhe urime, me Hana Cross të shkruar: ‘Urime Engjëll’.

Ndërsa Nicola Peltz, e fejuar me Brooklyn Beckham, la dy emotikona të zemrës.

Louis, gjithashtu komentoi videon, duke i thënë gruas së tij të ardhshme: ‘Përgjithmonë dhe gjithmonë’.

Meadow, e cila ishte 15 vjeç në kohën e aksidentit tragjik të babait të saj më 30 nëntor 2013, ka krijuar një organizatë jofitimprurëse në kujtesën e babait të saj të quajtur ‘The Paul Walker Foundation’, e cila ka për qëllim shkencën detare.