FATI YT/ Horoskopi 7 gusht 2021

Dashi

Fundjava që nis këtë të shtunë mund të shoqërohet me ndonjë debat familjar. Të pritshme janë dhe problemi të vogla që mund të hasni. Këto më së shumti vijnë nga fryma e munguar e bashkëpunimit. Por edhe për shkak se ju doni të bëni diçka dhe partneri nuk është dakord. Pavarësisht të gjitha këtyre, dita do të jetë pozitive.

Demi

Këtë të shtunë 7 gusht, mund të përballeni me disa tensione të vogla. Çiftet në krizë që nuk flasin shumë mes tyre, bëjnë mirë që ta shtyjnë për më vonë cilindo vendim që u vjen në kokë.

Binjakët

Nëse jeni të dashuruar me një person i cili nuk ju përgjigjet, ditët në vijim do të ketë shumë gjëra për të sqaruar. Keni nevojë për pak më shumë durim, për të bërë zgjedhjet e duhura.

Gaforrja

Ata që janë ndarë, mund të falin dhe të mendojnë për vazhdimin e dashurisë, si të mos ishin shkëputur kurrë. Kush ka një biznes apo aktivitet të vetin, duhet të diskutojë me bashkëpunëtorët për të ardhmen e punës.

Luani

Takimet që kanë rëndësi për ju, duhet ti organizoni nesër. Nëse dikush do ju qortojë, ky është momenti i duhur për të sqaruar gjithçka që nuk shkon.

Virgjëresha

Gjatë kësaj dite duhet ti bëni llogaritë mirë, pasi dita do të jetë e dominuar nga nervozizmi dhe lodhja. Raportet me të tjerët janë të rëndësishme për punën.

Peshorja

Duket një ditë interesante edhe pse mund të ndiheni disi të lodhur. Mundohuni që ti paraprini konflikteve me të tjerët, pasi gjërat nuk do të ecin siç duhet.

Akrepi

Kjo është një ditë ideale për të kuptuar se çfarë dëshiron zemra juaj. Nëse së fundmi jeni përfshirë në një lidhje, këshillohet që të mos pretendoni shumë, të paktën nëse sapo keni kaluar një krizë apo ndarje.

Shigjetari

Gjatë kësaj dite këshillohet që ta lini veten të lirë, kjo pasi janë të gjitha mundësitë për të bërë një takim të rëndësishëm. Duhet të mundoheni që të gjeni më shumë hapësirë për jetën tuaj private dhe për ndjenjat.

Bricjapi

Këshillohet që të pranoni çdo zhvillim pozitiv, pasi mundësitë janë të shumta, sa i takon sferës profesionale. Projektet e reja do të marrin jetë vrullshëm, duke rezultuar të suksesshëm.

Ujori

Nesër bëni mirë të reflektoni para se të përfshiheni në një aventurë, sidomos nëse pranë keni një person me të cilin jeni prej kohësh. Kjo për shkak se dëmet mund të jenë të pakthyeshme.

Peshqit

Duhet ti përkushtoheni më shumë dashurisë dhe ndjenjave, pasi keni vërtetë nevojë. Mundohuni që të mos mendoni më për të kaluarën në mënyrë që të mos lëndoni veten, por duhet të shihni përpara pa u bërë pishman.