ESPN: Man Utd është i sigurt se Ronaldo do të qëndrojë, pasi s’e do asnjë skuadër

Manchester United është i sigurt se Cristiano Ronaldo do të qëndrojë edhe pas janarit në “Old Trafford”.

Përkundër raportimeve që morën dhenë ditëve të fundit se portugezi do të ndërrojë ambient qysh në janar, ESPN raporton se “Djajtë e Kuq” janë komod dhe e dinë se diçka e tillë nuk do të ndodhë.

Po i njëjti burim thotë pesë herë fituesi i “Topit të Artë” nuk e ka asnjë ofertë prej ndonjë klubi të madh.

Mbetet të shihet se çka do të ndodhë në janar, në lidhje me këtë çështje.