Emina Cunmulaj thotë se edhe pak javë i kanë mbetur në lindjen e fëmijës

Modelja e njohur së shpejti do bëhet nënë për herë të tretë. Emina Cunmulaj, ka publikuar një fotografi e cila ka treguar se së shpejti do e lind fëmijën.

Modelja, ka pozuar brenda një ambienti, teksa ka zbuluar barkun e fryrë dhe para saj qëndron një tavolinë e mbushur me ushqim.

https://www.instagram.com/p/CSwmPnJHPWf/?utm_source=ig_web_copy_link

”Edhe pak javë dhe e morëm këtë. Kur dëshironi ushqimin grek, por gjithçka që mund të keni janë perimet”, ka shkruar Emina në përshkrimin e imazhit.

Ndryshe, ajo bashkë me bashkëshortin e saj janë prindër edhe të dy vajzave.