E krahasojnë çdo ditë me Georgina Rodriguez, Lei Kraja u reagon fansave

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Lei Kraja, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo zbuloi mbrëmë se çdo ditë merr mesazhe pafund ku ndjekësit i vënë në pah ngjashmërinë e madhe që ka me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Nisur nga kjo, prezantuesja e sportit vendosi të publikojë në InstaStory një foto të Georginas, krahas së cilës zhvilloi edhe një sondazh.

Lei Kraja (Foto: Instagram)

“Ju betohem që marr mesazhe të përditshme për ngjashmërinë që kam me Georgina Rodriguez. Nuk mendoj se ngjajmë aq shumë. A ngjajmë? Po apo jo?”, shkroi ajo.

Kjo nuk është hera e parë, pasi Kraja përflitet për thuajse çdo veprim e dalje publike.

https://www.instagram.com/p/CSJ100FKlLV/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo momentalisht po vazhdon të jetë një nga figurat më të dashura të ekranit.