Donaldi paralajmëron këngën e re me vargje dedikuar Borës?

Aktori dhe këngëtari Donald Veshaj, ka qenë një prej personazheve më të përfolur të shtëpisë së Big Brother VIP.

Ai ka paralajmëruar këto ditë se do të publikojë këngën e tij më të re, e cila duket se do të jetë një baladë dashurie.

Këtë e bëri të ditur përmes një ‘trailer’-i të klipit të tij më të ri, të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

Ajo çfarë bie në sy është që në këngë theksohet fraza: “Unë e di që jam idiot, ama jam idioti jot”.

Kjo frazë është njëjta që Donaldi ia kishte thënë këngëtares Semi Japuaj, gjatë qëndrimit të tyre të përbashkët në shtëpinë e Big Brother VIP.

Në atë kohë, Veshaj kishte bërë të ditur se frazën në fjalë kishte pasur ndërmend ta përdorte në këngën “TL” dedikuar ish-të dashurës së tij Bora Zemani (mike e ngushtë me Semin), por që e kishte shtyrë për një projekt tjetër muzikor.