Donald Veshaj publikon këngën e re “Nuk je”

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, aktori dhe këngëtari Donald Veshaj ka publikuar të shtunën projektin e tij më të ri muzikor.

“Nuk je” mban titullin kënga e tij e re, e cila është një baladë dashurie.

Muzika është realizuar nga miku i tij i besuar, producenti Elgit Doda, gjersa për tekstin është kujdesur vet Donaldi.

Foto: Donald Veshaj/Instagram

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili është realizuar nën ngjyrat bardhë e zi.

Klipi i është besuar produksionit nga Shqipëria, MAX Production.

Disa nga vargjet e këngës janë parë si dedikim për ish-të dashurën e tij, prezantuesen Bora Zemani.