Diona Fona dhe Marin sjellin këngën e re “Pistole”

Këngëtarja e njohur, Diona Fona, ka publikuar ditën e sotme (e enjte) këngën e re.

“Pistole” titullohet projekti, për të cilin ka bashkuar forcat me reperin nga Shqipëria, Marin.

Teksti dhe melodia është bërë nga Tonic, Denk dhe Marin, kurse për miksimin po ashtu u përkujdes Tonic dhe DjR Beatz.

Diona Fona (Foto: YouTube)

Edhe masterizimin e ka realizuar ky i fundit dhe producimi i këngës nga produksioni ‘Panda Music’.

Projekti, i shoqëruar me klip, e shfaq Fonën në formë të mahnitshme dhe me paraqitje atraktive skenike.

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë, i cili pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga fansat e publiku.

Diona këtë vit ka qenë mjaft aktive duke qenë se solli edhe disa bashkëpunime të suksesshme me emra të njohur të muzikës.

https://www.instagram.com/p/CSen3T3DY0y/?utm_source=ig_web_copy_link

Rreth nesh

Adresa
8 Udarna Brigada
Shkup – RMV-të, 1000

Hours
Monday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM