Dhurata Dora sjell fotografi me plot stil veshur me ngjyrë rozë

Këngëtarja arriti të marrë komente të shumta pozitive për pozat e reja.

Dhurata Dora, ndau imazhe në Instagram e veshur me ngjyrë rozë.

Ajo zgjedhi të publikojë dy fotografi e cila shihet e veshur me një palë xhinse dhe bluzë ngjyrë rozë.

Këngëtarja, ka treguar edhe lokacionin se është në Prishtinë ndërsa sipas ambientit se ku ka shkrepur imazhet është në shtëpinë e saj.

https://www.instagram.com/p/CSwiibNq0h7/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe, si pothuajse në çdo postim të saj, këngëtarja arriti të marrë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se, Dhurata Dora ka arritur 20 milionë shikim me bashkëpunimin me Noizyn.