Deputeti i VMRO Mucunski pozitiv në Covid 19

Shkup, 6 dhjetor – Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Timço Mucunski i cili është edhe Sekretar për Marrëdhënie Ndërkombëtare të partisë, ka rezultuar pozitiv me virusin korona.

Mucunksi lajmin e ka bërë të ditur në rrjetet sociale.

“Çaste më parë mora rezultatin se jam pozitiv me KOVID-19. Bëni kujdes për veten dhe familjen tuaja. Virusi aspak nuk është naiv”, ka shkruar Mucunksi.