Dafina Zeqiri zgjedh të duket glamuroze në paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur arrin të duket pothuajse çdoherë bukur.

Duke qenë e angazhuar me mbrëmje muzikore së fundmi, Dafina vazhdimisht po shfaqet me dukje të reja, shkruan lajmi.net.

Edhe me imazhin e sapo publikuar, ajo ka zgjedhur të duket elegante me një fustan me ngjyrë të zezë.

https://www.instagram.com/p/CSM3T8UjPco/?utm_source=ig_web_copy_link

Artistja shqiptare, e ka kombinuar dukjen me makijazh profesional nga grimeri Arbër Bytyqi dhe flokët e rregulluara gjithashtu.

Ndryshe, Dafina Zeqiri së shpejti do e lansojë bashkëpunimin me Lyrical Son.