“Çfarë stili dëshironi”, Fero paralajmëron rikthimin me këngë të re

Fero ka kohë që nuk ka sjell këngë të re dhe këtë vit ka qenë më pasiv me prurje muzikore.

Të fundit projekt e solli në muajin mars në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Genta Ismajli.

Sidoqoftë, ai tani ka bërë një postim në rrjete sociale duke treguar se po rikthehet së shpejti.

Fero (Foto: Instagram)

“Kënga e re së shpejti. Çfarë stili e dëshironi?”, ka shkruar ai.

Feronit Shabani (emri i vërtetë) nuk ka dhënë detaje më të hollësishme për projektin dhe datën e lansimit.

“Level Up” në duet me Gentën për pak muaj ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në YouTube.

Reperi nga Gjilani këtë vit ka qenë duke shijuar në masë të madhe atësinnë, pasi u bë baba për herë të parë.