Category archive

Sport - page 629

Lajmet me te reja nga sporti

Posted on në kategorine Sport

Bileta e fundit për Botëror

onte në mesnatë do të zhvillohet ndeshja mes Perusë dhe Zelandës së re, ku do të vendoset se kush do të kualifikohet në Kampionatin Botëror. Takimi i parë kishte përfunduar pa gola, dhe Peruja është favorite për të siguruar biletën në Botërorin “Rusia 2018”, shkruan albinfo.ch. Vazhdo të lexosh

Shko lartë