Category archive

Kulturë - page 71

Posted on në kategorine Kulturë

Salvador Sobral heq dorë nga jeta muzikore

Këngëtari portugez, Salvador Sobral, i cili u shpall fitues i festivalit duke i çuar Portugalisë fitoren e parë pas 50 viteve pjesëmarrje në Eurovision, ka bërë të ditur përmes një videomesazhi se ka anuluar tre koncerte dhe gjithë aktivitetin muzikor për shkak të gjendjes shëndetësore, njofton ATSH. Vazhdo të lexosh

Shko lartë