‘Big Brother VIP’ do të vijë me një ndryshim të madh, e tregon Arbana

Së shpejti do të nisë “Big Brother VIP” dhe tashmë eshte e konfirmuar se spektakli do të prezantohet nga Arbana Osmani. Moderatorja ka zbuluar se “Big Brother VIP” do të nisë në tetor dhe çmimi i madh do të jetë 100.000 Euro.

Arbana ka treguar gjithashtu se ndryshe nga vitet e kaluara, “Big Brother VIP”, do të transmetohet 2 herë në javë.

“Big Brother VIP do të transmetohet 24 orë live në dy kanale në Digitalb. Përmbledhja ditore çdo ditë në Top Channel. Ndryshe nga vitet e kaluara, këtë herë bashkë do kemi jo një, por dy spektakle në javë me emocione të forta si përherë. Këto janë takime që nuk duhet të humbisni. Transmetimet në Youtube do jenë të përzgjedhura”, shkruan Arbana.