Beyonce ekspozon këmbët joshëse në setin e ri fotografik teksa prezanton veshjet e reja nga marka e saj

Ajo ngriti temperaturat ndërsa vazhdoi të promovonte veshjen e saj të ardhshme të frymëzuar nga kauboji të hënën, ‘Ivy Park Rodeo’.

39 vjeçarja, postoi një fotografi joshëse duke shfaqur trupin e saj veshur me një kostum xhins me një kapelë kauboj blu mbi flokët e saj me shkëlqim.

Këngëtarja e këngës, “The Crazy In Love”, shikoi në mënyrë joshëse kamerën me buzë të ndara dhe me shkëlqim, ndërsa ajo mbështillte një shalë lëkure.

Me sfondin e shkretëtirës të vendosur pas saj, Beyonce dukej çdo centimetër vajzë me stil dhe seksi.

Ajo zbuloi një prekje më shumë lëkurë me xhaketën me xhinse të modeluar, e cila sugjestive i ra nga shpatulla.

Në një largim nga tema, ajo kishte zgjedhur një palë atlete të bardha. Dukja ishte vetëm vëzhgimi i fundit që ngacmonte bashkëpunimin e saj të ardhshëm me markën ‘Adidas’.

Të enjten, superstari publikoi një video të re promovuese për rënien më të fundit të frymëzuar nga kauboji.

Beyonce, vrau me gulçime teksa e veshi pas me një fustan të hollë xhins me qafë dhe kapele.

Krijuesjae  hitit, ‘Singles Ladies’, u dha shikuesve një paraqitje të shkurtër të saj ndërsa ajo lëvizte drejt flakëve që e rrethonin.