Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, prej ditësh po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Derisa po kalon një periudhe të mrekullueshme, ajo nuk ka munguar as me poza e video atraktive.

Artistja në këto të fundit që ka ndarë në rrjete sociale shfaqet në formë të mirë dhe me fizik trupor për t’u admiruar.

Beatrix Ramosaj (Foto: Instagram)

Bëhet fjalë për disa imazhe në një palë bikini të bardha, gjersa vjen tërësisht natyrale.

“E lirë sa oqeani”, ka qenë përshkrimi i postimit.

Beatrix Ramosaj (Foto: Instagram)

Kjo ka bërë që të ketë reagime të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Beatrix ndërkaq gjatë vitit që lamë pas është rikthyer në muzikë pas një kohe të gjatë. 

https://www.instagram.com/p/CSG6-z_NjMh/?utm_source=ig_web_copy_link