Balotelli përplaset fizikisht me trajnerin e tij

Trajneri i Adana Demirspor, Vincenzo Montella dhe sulmuesi i tij Mario Balotelli u përplasen pas ndeshjes.

Incidenti shpërtheu në fushë pas vërshëllimës së fundit të fitores 1-0 të Super Ligës Turke ndaj Umraniye.

Balotelli me sa duket i tha diçka Montella-s teksa po largohej, trajneri më pas u kthye dhe u hodh drejt sulmuesit, duke u përmbajtur nga një grindje fizike nga anëtarët e stafit të tij.

Nuk është hera e parë që Balotelli hyn në përplasje me drejtuesit e tij, i kishte ndodhë edhe në stërvitje me Roberto Mancini te Manchester City.

Më poshtë i gjeni pamjet.