Arta Nitaj publikon një sërë fotografish nga pushimet verore, ndërsa mahnit me linjat trupore në paraqitjet me bikini

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë imazhet provokuese.

Së fundmi, aktorja dhe influencuesja me prejardhje nga Peja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku është shfaqur mjaft ‘e nxehtë’ nga pushimet verore.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ajo ka pozuar me bikini, teksa ka vënë në pah linjat atraktive të trupit, të cilat janë rezultat i përkushtimit në palestër.

Në disa prej fotograive, Nitaj shfaqet e shoqëruar nga shoqja e saj e ngushtë, Stina Bojku.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Kryesisht në shumicën e imazheve, bukuroshja ka vënë në pah të pasmet e saj të formësuara, teksa duket se po i shijon si më së miri këto ditë të nxehta verore.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Arta përndryshe kishte paralajmëruar këtë vit se do të fillonte një emision të ri televiziv me karakter showbiz, por që një gjë e tillë nuk ndodhi. /Telegrafi/

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Foto: Arta Nitaj/Instagram