Arta Nitaj ngrit temperaturat me fotot e reja nga pushimet (FOTO)

Arta Nitaj nuk po ndalet së provokuari.

Modelja dhe blogerja pejane ndodhet në pushime me shoqe dhe nënën e saj, gjë që e bëri te ditur vet ajo me anë të postimeve.

Ndërkohë që nuk munguan as pozat provokuese me të cilat Arta tërhoqi vëmendje e u komentua nga ndjekësit e saj.

Ashtu siç bëri edhe sot me poza në bikinit blu të kombinuara me ngjyrë të bardhë ajo fotografi tejet përvëluese.

Theksojmë se momentalisht Arta është deklaruar beqare pa ndonjë risi në jetën e saj