Arta Nitaj: Jam ajo kënga që nuk e dëgjon dhe më vonë e kupton se ishte zjarr

Ajo ka sjell imazhe të reja nga pushimet. Arta Nitaj, në profilin e saj zyrtar në Instagram ndau fotografi në të cilat shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe me lule.

Ajo ka pozuar jashtë një ambienti, teksa shihet e ulur në një karrige dhe ka marrë poza duke theksuar figurën e saj trupore.

https://www.instagram.com/p/CSruv1eNteQ/?utm_source=ig_web_copy_link

“Jam ajo kënga që nuk e dëgjon dhe më vonë e kupton se ishte zjarr”, ka shkruar në mbishkrimin e imazheve, aktorja.

Ndryshe, Arta Nitaj së fundmi ka postuar foto nga pushimet e veshur në bikini e cila mori gjithë vëmendjen me linjat e saj trupore.