Arbenita Ismajli publikon në Instagram imazhin e ëmbël të vajzës

Modelja ka publikuar edhe një tjetër imazh të vajzës. Arbenita Ismajli, tash e disa muaj është bërë nënë.

Ajo solli në jetë një vajzë me emrin Nina, e cila po shihet tejet e angazhuar me të teksa po ndan edhe fotografi të saj në rrjete sociale.

Së fundmi, në Instagram ka publikuar një foto të Ninës e cila shihet se po vazhdon të rritet dhe të jetë e shëndetshme,

Ndryshe, Arbenita bashkë me reperin Fero, janë bërë prindër të vajzës.