Alketa Vejsiu me pushime në Spanjë, shfaq linjat në fustan rrjete

Ajo është njëra nga prezantueset shqiptare që admirohet mjaft shumë nga publiku.

Dhe fjala është për Alketa Vejsiun, e cila tanimë ka zënë një vend të veçantë në ekran e televizionet shqiptare.

Duke qenë se tashmë po bën një pauzë nga emisionet, 37 vjeçarja prej ditësh ndodhet me pushime në Spanjë.

https://www.instagram.com/p/CS3juQ4jpSB/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo në bazë të disa postimeve që ka ndarë në rrjete sociale përmes të cilave ka treguar edhe lokacionin.

Në një të fundit, ylli i “Në Kurthin e Piter Pan” shfaqet e mrekullueshme në një fustan rrjete të zi.

https://www.instagram.com/p/CS1lSKfDOpL/?utm_source=ig_web_copy_link

Komplimentet dhe reagimet në pjesën e komenteve kanë qenë të menjëhershme dhe tejet pozitive.

E njëjta në shtator pritet të rikthehet me projekte të reja televizive, ashtu siç ka paralajmëruar.