44 vjeçarja Ledina Çelo shfaqet “përvëluese” në bikini leopard

Ledina Çelo ka goditur me foton e re. Këngëtarja shqiptare e cila shquhet për vokalin e saj të artë dhe e pëlqyer për muzikën e pastër shqipe vazhdon të respektohet goxha shumë nga publiku.

Ndonëse 44 vjeccare por për Ledinën mosha thjesht është vetëm numra, pasi që këngëtarja gëzon linja të bollshme trupore falë angazhimit të palodhshëm në palestër.

Ajo ka marrë sërish vëmendje me paraqitjen e saj në fotografinë e fundit në të cilën u shfaq në bikini leopard.

Ledina u pëlqye dhe u komplimentua tej mase për linjat trupore e cila shpesh është identifikuar si Jennifer Lopez shqiptare.