Ylli Limani e Elvana Gjata përformojnë në “Sunny Hill”, “elektrizohet” publiku

Sonte është duke u mbajtur nata e parë e festivalit “Sunny Hill” në Parkun e Gërmisë në Prishtinë.
Numër i madh i qytetarëve janë duke ndjekur përformancat e artistëve të njohur vendor e ndërkombëtarë.

Yll Limani e Elavana Gjata janë dy nga këngëtaret që përformuan hitet e tyre në skenën gjigante.

Gjatë përformimit të tyre, siç shihet në videot e postuara nga vet “Sunny Hill” në Instagram atmosfera u ndez dhe ishte në kulmin e saj.

Rikujtojmë se ky festival do zgjas deri me datë 7 Gusht .