Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, autori largohet nga vendngjarja

Mbasditen e sotme janë degjuar të shtëna arme në Lungomarë, Vlorë.

Eshtë raportuar se 2 persona dyshohet se janë konfliktuar me njëri- tjetrin dhe janë qëlluar më pas me armë.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të plagosur.