Të bashkuar apo të ndarë? Stresi akoma e quan “grua” Keisi Medinin

Stresi, merr vëmendje të madhe kur bëhet fjalë për ish partneren e tij, Keisi Medini.

Ani pse akoma janë të martuar ligjërisht, ata përfolen shpesh për ndarje e herë për ribashkim.

Së fundmi, reperi Stresi, e ka publikuar një fotografi të, Keisi Medinit, teksa pos imazhit, vëmendje ka marrë edhe mbishkrimi i vendosur nga ai.

“Eh moj gru, u rrite”, ka shkruar ai.

Ndërsa nuk munguan as reagimet e fansave, të cilët iu gëzuan ribashkimi të dyshes, Stresi dhe Keisi.