Taravari në Prishtinë, takon Glauk Konjufcën dhe Enver Hoxhajn

U.d. kryetari i ASH-së Arben Taravari sot ka viztuar Prishtinën së bashku me bashkëpartiakët Elmi Azirin dhe Idri Istrefin.

“Aty takuam kryetarin e Parlamentit të Kosovës z. Glauk Konjufca e biseduam për mundësitë e bashkëpunimit të ndërsjelltë.

Aty takuam edhe deputetin e PDK-së, z. Enver Hoxhaj.
Gjithmonë kënaqësi të jesh në Prishtinë!”, ka shkruar Taravari në Facebook

https://www.facebook.com/arbentaravari.mk/posts/636966431127053