Rita Ora shfaqet në formë të mirë dhe e lyer me rërë nga pushimet në Hawaii: Qëndroni të hidratuar

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora prej ditësh po shijon pushimet bashkë me familjen e saj në Hawaii.

Nga atje 31-vjeçarja ka sjell imazhe të ndryshme, në të cilat u shfaq në formë të mrekullueshme në bikini.

Krijuesja e hitit “Let You Love Me” edhe sot (e mërkurë) postoi disa fotografi teksa shihet e veshur në bikini me ngjyrë të zezë, ndërsa lyen disa pjesë të trupit me rërë.

https://www.instagram.com/p/Ccjq1f7rAlD/

“Qëndroni të hidratuar dhe pastroni lëkurën fëmijë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

Të shumta ishin komentet që ylli i muzikës pranoi nga ana e fansave të saj që e komplimentonin për dukjen dhe fizikun.

https://www.instagram.com/p/CchX-ecr5Rl/

Kujtojmë që në këto pushime Rita po shoqërohet edhe nga nëna e saj Vera dhe motra Elena, të cilat gjithashtu kanë ndarë foto në rrjetet e tyre sociale.

Ndërkohë, Rita mbetet e angazhuar edhe si anëtare e jurisë në edicionin e ri të “The Voice Australia”.