Pse Adelina Tahiri po mendon të ndahet nga bashkëshorti?

Adelina Tahiri nëse jo me muzikë, po e tërheq vëmendjen me copëza nga jeta e saj personale, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundi ajo ka zbuluar edhe detaje nga jeta personale duke treguar se po kalon një periudhë të vështirë me bashkëshortin dhe se janë afër ndarjes.

Se a është kjo deklaratë vetëm për vëmendje mbetet për tu parë.

Image