Princ Leka publikon foton e veçantë me vajzën nga Gjiri i Lalzit

Çifti i njohur kanë nisur pushimet. Dhe, nga atje nuk po iu mungojnë edhe postimet e shumta.

Princ Leka, bashkëshortja e tij Elia dhe vajza e tyre Geraldina kanë zgjedhur Gjirin e Lalzit për disa ditë pushimi.

https://www.instagram.com/p/CSoaaMdNfNW/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë, së fundi Princi ka qenë ai i cili ka publikuar një imazh në profilin e tij zyrtar në Instagram një fotografi me vajzën e tij.

‘Duke ju përshëndetur nga pushimet e verës me beben Geraldinë”, ka shkruar ai.