Përmbyset makina në Kamëz

Një makinë është aksidentuar pasditen e sotme në Kamëz. “ABC” ka siguruar pamjet e momentit kur makina është e përmbysur në mes të rrugës.

Si pasojë e shpejtësisë me të cilën po lëvizte, drejtuesi ka humbur kontrollin duke u përplasur me murin rrethues dhe në fund u përmbys.

Sipas informacioneve paraprake raportohet se në makinë ndodhej vetëm drejtuesi i cili është plagosur.