Ngritet çmimi i naftës

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka caktuar çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme, përcjell arbresh.info.

Sipas njoftimit të Ministrisë, shihet se çmimi i naftës është ngritur për një cent, pra sot është 1 euro e 61 centë, benzina mbetet 1 euro e 34 centë, ndërsa çmimi i gazit është 76 centë.

Njoftimi i Ministrisë: