Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

Modelja në dukje konfirmoi se ishte ndarë me reperin.

Ajo postoi një galeri në Instagram nga një paraqitje e fundit në tapetin e kuq dhe një ndjekës e pyeti: “A jeni ti e Nelly akoma së bashku”, shkruan Us Magazine.

Në përgjigje, Jackson shkroi përsëri, “Jo nuk jemi bashkë… Vetëm miq”, por ajo nuk e ka trajtuar ndarjen më tej.

Në Tetor 2020, reperi më parë ia kushtoi shfaqjen e tij “Night Villains”, gjatë pjesëmarrjes së tij në sezonin 29 të Dancing With the Stars.

“Unë nuk do të doja që jeta ime të mos kishte Shantel në të,” tha ai në atë kohë. “Ne e kemi parë njëri -tjetrin për pesë apo gjashtë vjet. Sa herë që mund të lidheni me dikë të tillë, funksionon për një afat të gjatë. Ajo është e ëmbël, e bukur dhe sa më shumë të njihemi, ajo është po aq e bukur brenda”.

Pas performancës, Nelly e quajti ish -mysafirin e Ridiculousness “The One” gjatë një interviste me Entertainment Tonight në atë kohë.