Në mesnatë publikon këngë, Mozzik: I’u tregoj kujt i them “Të dua” në ora 23:59

Mozzik, është njëri nga reperët më të suksesshëm dhe më të dashur në tregun shqiptar.

E ditën e djeshme ai ka paralajmëruar projekt të ri muzikor.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ai ka treguar detaje lidhur me këtë projekt.

“NESËR / TOMORROW, Iu tregoj kujt i them “ Të Dua” në ora 23:59”, shkroi ai krahas imazheve nga xhirimet e klipit.

Në imazhin e hedhur, ai është shfaqur i përgjakur.

Rreth nesh

Adresa
8 Udarna Brigada
Shkup – RMV-të, 1000

Hours
Monday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM