Marina publikon fotografi me vajzën: Zemra ime që rreh jashtë trupit

Në nëntor të vitit të kaluar, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi pritën në jetë fëmijën e parë – vajzën që e pagëzuan me emrin Marget.

Moderatorja dhe reperi janë kujdesur që të mos shpërndajë fotografi të vajzës së tyre, ndërsa edhe në rastet e pakta kur kanë publikuar, nuk ia kanë treguar fytyrën.

Këto ditë, Marina ka sjellë një imazh të përbashkët me fëmijën e saj, duke marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CctCGP5ocN7/?utm_source=ig_web_copy_link