Majk publikon një pjesë të këngës së re e cila pritet të titullohet ‘Jeto’

Reperi i njohur shqiptar, Majk, siç duket ka filluar punën për projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti me anë të një postimi në Instagram.

Ai publikoi një pjesë të shkurtër të këngës e cila pritet të titullohet ‘Jeto’.

https://www.instagram.com/reel/CilDlmpDEUL/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d2eb904e-6200-4929-b941-ccc83091157e

Ndryshe projekti i fundit i këngëtarit ishte në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe titullohet ‘My cherie’.