Ky është reagimi i Beatrix pas fotos së publikuar nga Bora e Donaldi

Para dy ditësh, moderatorja Bora Zemani publikoi fotografi krah aktorit Donald Veshaj.

E duke se nuk vonoi shumë dhe erdhi edhe reagimi nga Beatrix, ish të dashurës së Donaldit.

Trixa sot publikoi një fotografi në Instagram, ku nga fansat u mor si ‘thumb’ ndaj çiftit.

“Krejt toksinat Ramosaj ty t’i shëron”, shkroi ajo mbi foto.

Ndryshe trekëndëshi, Beatrix, Donald dhe Bora gjatë tërë kësaj periudhe ishin në fokus të mediave. 

https://www.instagram.com/p/CjGRl2BNzbl/?utm_source=ig_web_copy_link