Ky është reagimi epik i Donaldit pas publikimit të fotos me Borën

Sonte, moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani publikoi një fotografi me aktorin Donald Veshaj.

Ky postim i Borës mori komente të shumta nga fansat e tyre.

Pas publikimit të fotos nuk vonoi shumë dhe erdhi edhe reagimi epik i Donaldit.

“Një hudhër për siguri”, shkroi ai krahas postimit që ripostoi.