“Kur ai të shkruan…”, bëhet virale video e Trixës

Artistja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë.

Postimi i saj i fundit në ‘Tik-Tok’ u komentua mjaft shumë nga fansat.

“Kur ai të shkruan te Instagram Story që publikove strategjikisht”, mbishkruhet në video.

Që nga ndarja me Donaldin artistja ka theksuar se është beqare dhe është e angazhuar në aspektin profesional.