Konjufca do të takohet me komisionerin e Bashkimit Evropian, Vassilis Maragos

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, sot do të takohet me udhëheqësin e Njësisë në Drejtorinë e Përgjithshme të Komisionit Evropian për Politikat Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociatat e Zgjerimit, Vassilis Maragos.

Në njoftimin e Kuvendit thuhet se takimi do të fillojë nga ora 09:50.