Khloe Kardashian “kapet” bashkë me aktorin italian Michele Morrone

Ylli televiziv Khloe Kardashian është fotografuar gjatë ditës së djeshme me aktorin italian Michele Morrone gjatë “Javës së Modës” në Milano.

Ata gjatë tërë kohës kanë qenë të shoqëruar me njëri-tjetrin.

Khloe kishte një veshje të zezë dhe të shoqëruar me diamante.

Tashmë të quajtur çift, Kardashian dhe Morrone u panë bashkë duke qëndruar edhe në ndejën e organizuar nga Dolce and Gabbana.

Michele Morrone, mori vëmendje të madhe me rolin e tij në filmin “365 days”.