Kelly Osbourne në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Sid Wilson

Kelly Osbourne njoftoi të enjten (12 maj) se është shtatzënë me fëmijën e parë të saj dhe të të dashurit, Sid Wilson.

Artistja e njohur ka bërë të ditur lajmin se familja e saj po rritet përmes një postim në llogarinë e saj të Instagramit.

“Unë e di që kam qenë shumë e qetë këto muajt e fundit, kështu që mendova të ndaj me të gjithë ju pse”, ka shkruar 37-vjeçarja duke bashkangjitur një foto me ultrazë.

Foto: Kelly Osbourne/Instagram

“Unë jam mbi hënë për të njoftuar se do të bëhem nënë. Të thuash që jam e lumtur, nuk do të thotë aspak. Jam në ekstazë!”, tha tutje ajo.

Njoftimi i ëmbël në media sociale erdhi gati tre muaj pasi Osbourne debutoi marrëdhënien e saj me DJ.

Foto: Kelly Osbourne/Instagram

“Pas 23 vitesh miqësi, nuk mund ta besoj se ku kemi përfunduar”, kishte shkruar këngëtarja në një foto në muajin shkurt.

“Ti je shoku im më i mirë, shpirti im binjak dhe unë jam shumë e dashuruar me ty Sidney George Wilson”, u shpreh Kelly atë kohë duke zbuluar lidhjen e saj romantike.

https://www.instagram.com/p/CZ9tt_zLqiM/