Irina Shayk mahnit me fustanin e markës ‘Burburry’ teksa merr një pije në Santa Monica

Ajo kohët e fundit postoi një postim seksi ndërsa ishte në një udhëtim luksoz në Ibiza me miqtë.

Por të hënën, Irina Shayk u pa përsëri në shtet, në një shëtitje për të marrë një smoothie me lëng të freskët në Santa Monica, California.

Supermodelja ruse, 35 vjeç, e mbajti lojën e saj të modës të lartë, e veshur me një fustan ngjyrë bezhë të modeluar.

Modeli në fustanin e Irina-s për modën ishte bërë nga shkronja B, që nënkuptonte markën ikonike. Veshja e saj kishte shirita spageti, duke treguar supet dhe klavikulën e saj.Ajo vrenjti pak në diell, e veshur me hije të zeza të udhëtarit.

Bukuroshja kishte një varëse të vetme, dhe flokët e saj ngjyrë kafe të varur të varura dhe të drejta mbi një shpatull. Shayk eci me sandale të zeza me detaje prej ari.

Përveç lëngut të saj ngjyrë vjollce, nëna e njërës prej tyre kishte një çantë të madhe blu dhe portokalli, një çantë të vogël të zezë me dorezë zinxhiri ari, si dhe një çantë letre për të shkuar nga Body Energy Club e varur nga një bërryl.

Ylli i pistës ka marrë pak më shumë vëmendje se zakonisht vonë, pasi thuhet se është takuar me askënd tjetër përveç Kanye West.