“I tejkaluat parashikimet, bravo iu qoftë”, Iliri i “BBV’ reagon pas lajmit për shtatzëninë e Einxhel

Personazhe të shumta publike uruan çiftin Einxhel dhe Dj Dagz për shtatzëninë e Einxhel.
E njëri nga këto fytyra publike ishte fituesi i reality-show, “BBV”, Ilir Shaqiri, shkruan.

Ai tha se çifti i kanë tejkaluar parashikimet e tij, pasi në fillimet e lidhjes së dyshes iu tha se marrëdhënia e tyre nuk do zgjaste.

“I tejkaluat parashikimet, bravo ju qoftë”, shkroi ai ndër tjerash.