Haradinaj vazhdon traditën, u shpërndan ëmbëlsira policëve për Fitër Bajramin

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj si zakonisht ka nisur ditën e Bajramit nga shtëpia e tij.

Haradinaj ka uruar qytetarët e besimit islam dhe ka postuar një fotografi, duke ndarë ëmbëlsira për Policët e Kosovës në detyrë edhe në ditë feste.

“Me fat Bajrami”, ka uruar Haradinaj.