Ghetto Geasy dhe Majk të premten sjellin këngën e re

Ka kohë që Ghetto Geasy dhe Majk kanë bërë paralajmërimin e një projekti të ri muzikor.

Ndonëse nuk zbuluan më shumë detaje, ata sollën vetëm një fotografi nga xhirimet e videoklipit.

Megjithatë, ditën e sotme (e mërkurë) dyshja e famshme kanë ndarë fotografi në rrjete sociale dhe njoftojnë se bashkëpunimi i radhës i tyre do të lansohet të premten (22 prill).

https://www.instagram.com/p/CclCsbSowgJ/?utm_source=ig_web_copy_link

“Të premten”, ka qenë përshkrimi që yjet e hip hopit kanë vënë përkrah postimeve që publikuan në Instagram.

Besohet që edhe kjo këngë e tyre do të jetë një hit, marrë parasysh që numërojnë fansa të shumtë gjithandej trojeve shqiptare.

https://www.instagram.com/p/CclCRm5NcbX/?utm_source=ig_web_copy_link