Familja nga Shkodra gëzohet me trenjakë, vogëlushët nisen për në shtëpi

Një familje nga Shkodra është gëzuar me trenjakë. Lajmin e bën të ditur ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në mediat sociale. Trinjakët Uneis, Siar dhe Aert, kanë dalë sot nga spitali pas disa javësh të vështira në terapi intensive te “Koço Kliozheni”.