Dhunohet një grua në Mitrovicë nga personi që po bashkëjetonte me të

Një grua ka raportuar dje në polici se është dhunuar.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 07:30, në Mitrovicë të Veriut.

Viktima ka deklaruar se u dhunua nga një i dyshuar, me të cilin bashkëjeton.

“I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje” thuhet në raportin e policisë.