Bora e ftuar në emisionin e Donaldit, bën veprimin e njëjtë si të aktorit në “BBV”

Bora dhe Donaldi, ditën e djeshme konfirmuan ribashkimin e tij.

Ishte Bora ajo e cila postoi një foto me Donaldin, duke konfirmuar ribashkimin.

Përtej kësaj u zbulua se Bora ishte e ftuara e parë në sezonin e ri të emisionit “Më lër të flas”.

Nga pjesët e mara të intervistës shihet teksa Bora flet për takimin romantik që ndodhi në “Big Brother VIP”.

Ndërsa, ajo çka mori vëmendje është momenti kur Bora i bënë veprimin e njëjtë duke ia rrahur faqet Donaldit dhe teksa i afrohet për ta puthur.